Відбувся прийом громадян народним депутатом України П.О.Різаненком

опубліковано 17 лют. 2017 р., 05:00 Інформаційно-довідковий центр

17 лютого – в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся прийом громадян народним депутатом України П.О.Різаненком за участі голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка, голови районної ради С.М.Гришка, заступника голови райдержадміністрації Ю.С.Плаксі, начальника управління соціального захисту населення Л.П.Яіцької, виконуючого обов’язки начальника відділу економіки К.В.Мельниченко, представників Броварської районної ради ветеранів війни, збройних сил і правоохоронних органів, голови Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопича, голови міськрайонної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» М.М.Хрущенка.
    Голова Броварської районної ради ветеранів війни, збройних сил і правоохоронних органів В.Я.Брюховим було підняте питання щодо відсутності фінансового забезпечення витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян, що проживають в Броварському районі.
    Народним депутатом України П.О.Різаненком, головою Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименком, головою районної ради С.М.Гришком було прийнято рішення щодо розробки програми відшкодування за перевезення пільгових категорій населення з бюджетів сільських, селищних рад, Броварської районної ради, Київської обласної ради.
    Народний депутат України П.О.Різаненко запропонував спільно з представниками громадськості провести зустріч з керівництвом Київської обласної ради, Київської облдержадміністрації з пропозицією долучитися до програми співфінансування відшкодування за перевезення пільгових категорій населення.
    В свою чергу народний депутат України П.О.Різаненко запевнив присутніх в подальшій роботі, на законодавчому рівні, щодо фінансування перевезень пільгових категорій з державного бюджету.