Відбувся районний огляд-конкурс читців, присвячений 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

опубліковано 21 лют. 2017 р., 23:44 Інформаційно-довідковий центр

Уже стало доброю традицією на Броварській землі проводити вечори літературних читань. Цього року у Калинівському будинку культури вкотре відбувся районний огляд-конкурс читців, присвячений 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Аби залучити молодь до мистецтва художнього слова, сценічного виховання та розвитку виконавських традицій, до конкурсу запрошувалися усі бажаючі, без вікових обмежень. Тож присутні могли вдосталь насолодитися хвилюючим виконанням творів великого Кобзаря (або про нього) конкурсантами від 6 до 77 років. Близько 60 наших земляків, закоханих в українське слово, виборювали першість у номінаціях: «Кращий творчий колектив читців», «Кращий поет-аматор» та «Майстер розмовного жанру» у вікових категоріях 6-12 років, 13-15 років, 16-18 років та 19 і старші.
    Талановиті броварчани змусили неабияк потрудитися членам журі на чолі з головою – начальником відділу культури Броварської райдержадміністрації Т.А. Сокаль, аби визначитися з переможцями. Адже вони матимуть право взяти участь в обласному конкурсі читців, районному та обласному заходах, присвячених 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.
    Також варто відмітити депутатів Броварської районної ради – І.М. Фірсова та І.В. Столяр, які були присутні на заході. Вони виявили бажання та знайшли час, аби на власні очі спостерігати цікаве літературне дійство.
    Протягом всього заходу у фойє будинку культури була представлена виставка творчих робіт вихованців та їх наставників дитячої школи мистецтв Броварського району, що захоплювала своїм розмаїттям.
    Невдовзі переможці районного огляду-конкурсу отримають нагороди. Проте усім-усім хочеться побажати подальших успіхів у будь-яких творчих починаннях. Нехай кожного підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. А доля нехай збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю.