Відбувся районний святковий захід, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді

опубліковано 29 черв. 2011 р., 02:28 Адміністратор домена
25 червня – на літній сцені смт Велика Димерка Броварського району за підтримки голови районної державної адміністрації П.П.Іваненка, голови районної ради М.О.Царенка та селищного голови А.Б.Бочкарьова відбувся районний святковий захід присвячений Дню Конституції України та Дню молоді в рамках молодіжного фестивалю.

Голова адміністрації та голова районної ради привітали жителів району з Днем Конституції та Днем молоді і нагородили почесними грамотами, а також вручили цінні подарунки заслуженим працівникам та молодим активістам району.

В художній програмі – виступ театру книги „Дивослово”, естрадних виконавців та виконавців HIP-HOP, вокально-інструментальних ансамблів району та м. Києва, спортивні змагання з скейту та роликів.

Після святкового феєрверку – дискотека за участі Dj Kivi.

В цей же день молодіжна делегація Броварського району в складі 80 осіб від’їжджали на святкування Дня молоді Київщини (мотодром „Чайка” Києво-Святошинського району). На цьому святі було відзначено молодіжною премією голови Київської обласної державної адміністрації за спортивні досягнення у розмірі 2500 грн. майстра спорту, олімпійську чемпіонку перших юнацьких олімпійських ігор Сінгапуру 2010 року та багаторазову чемпіонку і призерку чемпіонатів України з легкої атлетики 2009 – 2011 року – К.О.Дерун та члена збірної команди України, майстра спорту, неодноразову чемпіонку України з лижних перегонів та срібну призерку Всесвітньої олімпіади з лижних перегонів 2011 року – З.В.Заведєєву.