Відбувся районний захід присвячений 19-й річниці з прийняття Конституції України

опубліковано 26 черв. 2015 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр
    26 червня – у великій залі райдержадміністрації відбувся районний захід присвячений 19-й річниці з прийняття Конституції України.
    В заході взяв участь голова райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, начальники служб, відділів райдержадміністрації, представники громадських і політичних організацій, працівники місцевих засобів масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.О.Сінько , голова районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції України вручено Почесні грамоти, Подяки 23 особам. З них за високий професіоналізм, особисту мужність та високий патріотизм проявлений при захисті територіальної цілісності України 3 військовослужбовців отримали Почесні грамоти та Подяки.
    Після урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності колективів Броварського району.

26 червня 2015 р.