Відбувся районний захід присвячений Дню Конституції України

опубліковано 26 черв. 2012 р., 22:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 черв. 2012 р., 23:08 ]
    26 червня – у великій залі райдержадміністрації відбувся районний захід присвячений Дню Конституції України.
    В заході взяв участь голова районної ради А.В.Деменко, голова громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренко, заступники голови райдержадміністрації, начальники служб, відділів райдержадміністрації, працівники місцевих засобів масової інформації.

26 червня 2012 р.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради А.В.Деменко, голова громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції України вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 12 працівникам районних служб, також Знак пошани І ступеня голові громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренку та Знак пошани ІІІ ступеня заступнику голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашку.
    Після урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності колективів Броварського району.