Відбувся семінар-практикум на тему: Нові правила та порядок реєстрації прав на нерухоме майно

опубліковано 12 лют. 2013 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лют. 2013 р., 06:58 ]
    11 лютого – за ініціативи Броварської районної державної адміністрації в приміщенні Муніципальної школи управління смт.Калинівка пройшов семінар-практикум для секретарів сільських, селищних рад.

11 лютого 2013 р.

В семінарі-практикумі взяли участь керівник апарату районної ради Максак С.М., начальник управління юстиції Кузнецов В.О., директор Муніципальної школи управління Скирта М.М., начальник відділу реєстрації Колеснік Р.М., секретарі сільських, селищних рад Броварського району.
    Тема семінару-практикуму – Нові правила та порядок реєстрації прав на нерухоме майно.