Відбувся семінар спільного проекту Європейського союзу та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

опубліковано 26 лист. 2014 р., 03:57 Інформаційно-довідковий центр

В приміщенні великої зали районної державної адміністрації відбувся семінар спільного проекту Європейського союзу та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза ІІІ, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови адміністрації К.В. Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, голови сільських, селищних рад, начальники відділів, управлінь адміністрації, представники громадських організацій, представники засобів масової інформації.
    В ході семінару, який вела координатор Київського ОПВ Василенко С.М., відбулося урочисте підписання партнерської угоди, презентація результатів проекту МРГ-ІІІ в Київській області.
    В цей же час відбулася презентація Плану дій та процедур виконання рівні сільських, селищних рад, умови співпраці з ними та оголошення початку конкурсу для участі рад в Проекті МРГ- ІІІ.
    Визначений останній день надання проектів на розгляд в комісію – 10 грудня 2014р.