Відбувся тренінг на тему «Підготовка мікропроектної пропозиції» в рамках реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

опубліковано 16 квіт. 2015 р., 04:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 квіт. 2015 р., 04:35 ]

15 квітня
в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся тренінг по темі «Підготовка мікропроектної пропозиції» в рамках реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у Броварському районі.
    В тренінгу взяли участь: координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С.М.Василенко, головний інженер Проекту О.В.Рогозін, начальник відділу економіки О.В.Козачок, голови сільських та селищної рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.
    На порядку денному тренінгу обговорили:
1. Пріоритетні напрямки, що підтримуються в МРГ-ІІІ.
2. Вимоги до об’єкту в Проекті МРГ-ІІІ.
3. Умови співфінансування мікропроектів різних типів в МРГ-ІІІ.
4.Вивчення проблем громади, відбір пріоритетної проблеми.
5.Детальна підготовка мікропроектів громади.
6.Діяльність функціональної групи.
7.Детальне обстеження об’єкту як передумова виготовлення Проектно-кошторисна документація (далі-ПКД).
8.Виготовлення ПКД,-особливості в Проекті МРГ.
9.Мінімальні вимоги до ПКД.
10.Формування бюджету мікропроекту.
11.Відомість робіт, мікропроектна пропозиція та інше.
12.Координуюча роль Форуму місцевого розвитку.
13.Порядок розгляду та погодження мікропроектної пропозиції.
14.Проблеми на етапі підготовки мікропроектної пропозиції (за досвідом попередніх фаз МРГ).