Відбувся урочистий районний мітинг присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

опубліковано 8 трав. 2015 р., 04:48 Інформаційно-довідковий центр
   08 травня – в селищі Велика Димерка біля пам’ятника загиблим димерчанам відбувся урочистий районний мітинг присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В заході взяли участь голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, ветерани Другої світової війни, воїни інтернаціоналісти, військовослужбовці, які брали участь в АТО, сільські, селищні голови, учні загальноосвітніх шкіл, актив селища В.Димерка.
    Мітинг розпочався Державним Гімном України та покладанням військовослужбовцями гірлянди пам’яті біля пам’ятного знаку. Після чого голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова спільно з ветеранами Другої світової війни, воїни інтернаціоналісти, військовослужбовці, які брали участь в АТО поклали квіти біля пам’ятного знаку загиблим димерчанам.
    Було оголошено хвилину мовчання за загиблими українцями під час Другої світової війни, прозвучав салют.
    З вітальним словом до присутніх зверталися заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, Великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов, ветеран Другої світової війни  Захарчук І.П., голова ГО Воїнів Афганістану В.М.Панчук, військовослужбовець, що брав участь в АТО Майстренко С.М., учень 11-го класу Великодимерського НВК Вадим Братчиков.
    Всі присутні привітали ветеранів Другої світової війни і вручили їм квіти.

8 травня 2015 р.