Відбувся урочистий захід по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 14 груд. 2015 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр
    14 грудня в актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій відбувся урочистий захід по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    В заході взяли участь заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В. Гоголіна, заступник міського голови м.Бровари Г.П.Голубовський, керуючий справами виконкому Броварської міської ради К.В.Кузнецов, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.М.Семиног, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, представники громадських організацій.
    З словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися заступник міського голови м.Бровари Г.П.Голубовський, заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна, голова «Броварської районної громадської організації Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопич, голова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» М.М.Хрущенко, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.М.Семиног, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС вручено знак пошани ІІ ступеня голові «Броварської районної громадської організації Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопичу, 35 почесних грамот та подяк ліквідаторам, що проживають в м.Бровари і Броварському районі.
  Після закінчення вшанування присутні поклали квіти біля памятника загиблим ліквідаторам під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.

14 грудня 2015 р.