Відбувся урочистий захід присвячений 27 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

опубліковано 15 лют. 2016 р., 04:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лют. 2016 р., 04:52 ]
    15 лютого - в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбувя урочистий захід присвячений 27 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
    В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М., воїни-афганці Броварського району, батьки загиблих воїнів, які загинули в Афганістані, місцеві засоби масової інформації.
    Зі словами вітання до воїнів - афганців звертався голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан Знак пошани ІІ ступеня вручено Криваківському В.В., 42 воїнів-афганців нагородили ювілейними медалями з нагоди 25 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
    До пам’ятного знаку Броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, що знаходиться в парку «Перемога» в м.Бровари, керівництвом райдержадміністрації та районної ради, воїнами-афганцями покладено квіти та проголошено хвилину мовчання в пам'ять про загиблим в Афганістані.

15 лютого 2016 р.