Відбувся урочистий захід присвячений 28 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

опубліковано 15 лют. 2017 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр

15 лютого – в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся урочистий захід присвячений 28 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
    В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М., воїни-афганці Броварського району, місцеві засоби масової інформації.
    Зі словами вітання до воїнів - афганців звертався голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М.
    Звертаючись до присутніх на урочистостях голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко зазначив:
- В день виводу військ із Афганістану ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Згадуємо тих, хто пройшов пекло війни, вижив і переміг. Зараз вони серед нас. Ніхто і ніщо не в змозі виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли складний життєвий шлях. Маю велику надію, що це добре розуміє підростаюче покоління, наша молодь.
    Обов’язок влади створити належні умови для соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів та їх сімей, піклуватися про тих людей сини яких загинули виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан вручено почесні грамоти та подяки 10 воїнам інтернаціоналістам.
    До пам’ятного знаку Броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, що знаходиться в парку «Перемога» в м.Бровари, керівництвом райдержадміністрації, воїнами-афганцями покладено квіти та проголошено хвилину мовчання в пам'ять про загиблих в Афганістані.