Відбувся урочистий захід, присвячений Дню Національної поліції України

опубліковано 4 лип. 2019 р., 04:48 Інформаційно-довідковий центр
   04 липня 2019 року в смт Калинівка пройшли урочистості до Дня Національної поліції України.

В заході взяли участь: виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністарції Ю.Плакся, голова Броварської районної ради С.Гришко, заступник голови Броварської міської ради О.Рєзнік, працівники та ветерани охоронних органів, представники засобів масової інформації.

З привітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністарції Ю.Плакся: "Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
   У день свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!"

За особливе ставлення до виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість, виявлені у боротьбі зі злочинністю, з нагоди відзначення Дня Національної поліції України кращих працівників охоронних органів нагороджено  подяками, грамотами, відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, Знаками пошани Броварської районної ради, а за  за високі досягнення в службі - присвоєно спеціальні звання.