Відбувся водний марафон «Зачарована Десна»

опубліковано 28 серп. 2012 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 серп. 2012 р., 06:37 ]
    26 серпня - молодь Броварського району та команди, які представляли інші регіони Київщини, прийняли участь у вже традиційному водному марафоні «Зачарована Десна», який було започатковано у минулому році. Ці змагання проходили під патронатом голови Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненнка і були присвячені 21-й річниці незалежності України. В змаганнях прийняло участь 14 екіпажів двомісних байдарок і чотиримісних катамаранів. Змагалася між собою молодь віком від 16 років. Програмою водного марафону було передбачено подолання відстані в 61км. Це дійсно марафонська дистанція. Старт змагань дав перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин  у м.Остер. Чернігівської області. За перший день гонки екіпажі в середньому за 6-8 годин подолали відстань у 50км по р.Десна від міста Остер до с.Літки. Фініш змагань відбувся на сільському пляжі у с.Пухівка. Броварський район був представлений екіпажами із населених пунктів Семиполки, Требухів, Пухівка, Шевченкове та звичайно ж, командами двох катамаранів та байдарки вихованців Броваського районного центру туризму. Дуже приємно, що один із екіпажів, які захищали честь району, був екіпаж чотиримісного катамарана відділу освіти Броварської РДА, який очолювала заступник начальника відділу Л.Г.Чайка.

26 серпня 2012 р.

Весь п’єдестал переможців серед двомісних байдарок зайняли три команди з м.Біла Церква. Серед екіпажів катамаранів перше місце зайняла команда із м.Васильків, на другу сходинку піднялися ще зовсім юні вихованці Броварського районного центру туризму Пилипенко Іван, Шинкарьов Андрій, Чепурний Олександр, Микал Севастьян, яким зовсім недавно виповнилося 16 років. І для них та і для всіх нас було дуже приємно чути слова захоплення нашими молодими спортсменами від інших екіпажів, що приймали участь у гонці. На третій позиції – команда із м.Березань.
    Ці змагання, як і багато інших масових заходів, що проводить Броварський районний центр туризму, проходять завжди завдяки підтримці з боку голови Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненка. Як сказав Петро Петрович «Молоде покоління повинно бути фізично здоровим і загартованим, бо саме йому розбудовувати нашу незалежну Україну!», для цього працює нинішня влада, для цього працюємо і ми, педагоги Броварського районного центру туризму.