Відбувся захід для дітей з особливими потреба

опубліковано 1 груд. 2017 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 груд. 2017 р., 05:33 ]
   01 грудня 2017 року в смт Велика Димерка відбувся районний захід "Подорож до "Навпаки"" для дітей з особливими потребами.

В заході взяли участь керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов, представник депутатського корпусу району Т.А. Філіпова, працівники Броварської райдержадміністрації та служб району, дітки з особливими потребами.

На вході всіх зустрічала виставка творчості. Роботи виконані в різноманітних жанрах.

Для діток проводилися майстер-класи

Святковий концерт проводили казкові персонажі Лесик, Толик та Володя.

З привітальним словом звернувся голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов,

Керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова,

Представник депутатського корпусу району Т.А. Філіпова

Окрім подаруночків кожній дитині, особливі нагороди вручено переможцям різноманітних змагань та учасникам художньої самодіяльності.

Святковими номерами радували учасники КЗ БРР "Школа естетичного виховання"Дитяча школа мистецт"", солісти зразкового театру дитячої естрадної пісні "Маестро" та самі гості.