Відбувся захід присвячений 154 роковині перепоховання Т.Г.Шевченка

опубліковано 18 трав. 2015 р., 06:56 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 трав. 2015 р., 23:37 ]
    18 травня – голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько взяла участь у 154 роковині перепоховання Т.Г.Шевченка.
    Траурна процесія з прахом Кобзаря зупинялась на місці, де сьогодні буяє розкішний парк його імені. Урочистість розпочалася панахидою щодо світлої пам’яті Великого Кобзаря, яку провів настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ – Отець Михаїл. Покладання квітів до підніжжя пам’ятника від громади міста було покладено на міського голову Сапожка І.В., голову Броварської райдержадміністрації В.О.Сінька.
    До броварчан з привітальним словом звернувся міський голова Сапожко І.В., голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько.
    Під час урочистостей відбувся концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності міського будинку культури.

18 травня 2015 р.