Відбувся захід присвячений Дню людей з обмеженими можливостями «Повір у себе!»

опубліковано 3 груд. 2015 р., 06:47 Інформаційно-довідковий центр
    03 грудня – в будинку культури с.Семиполки відбувся захід присвячений Дню людей з обмеженими можливостями «Повір у себе!».
    В заході взяли участь заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, голова Броварської міськрайонної організації «Товариства червоного хреста України» Л.Б.Драпей.
    За високи досягнення в спортивній культурі тренер Регіонального центру інваспорту О.М.Неділько нагородив учасників  обласних та республіканських  спортивних змагань Подяками та подарунками.
    Учасники зразкового театру естрадної пісні «Маестро» продемонстрували дітям з обмеженими можливостями власні театральні постановки в яких продемонстрували чудову виконавську майстерність та талант.
    Талоновиті діти прочитали вірші Українських класиків літератури чим завоювали шалені оплески присутніх.
    З вітальними словами до присутніх зверталися заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, голова Броварської міськрайонної організації «Товариства червоного хреста України» Л.Б.Драпей.
    Заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся відзначив грамотами, подяками та подарунками учасників та переможців конкурсу художніх робіт дітей з обмеженими можливостями.
    В фойє Семиполківського будинку культури всі присутні могли ознайомитись з виставкою-конкурсом художніх робіт дітей з обмеженими можливостями.

3 грудня 2015 р.