Відбувся заключний етап ІV районного фестивалю «Слава Богу рожденному!»

опубліковано 23 січ. 2017 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр

21 січня - в с.Зазим’є відбувся заключний етап ІV районного фестивалю різдвяних піснеспівів «Слава Богу рожденному!». Захід був присвячений завершенню різдвяного циклу свят.
    Всіх присутніх привітала сільська голова с.Зазим’є Людмила Валентинівна Спичак та настоятель Свято-Воскресенського храму отець Олександр.
    Присутніх привітали народний вокальний колектив «Україночка» (с.Гоголів), фольклорні колектив «Любисток» (с.Гоголів), вокальні колективи «Пухівчанка» (с.Пухівка), «Перевесло» (с.Богданівка), «Рута» (с.Бобрик), «Молодиченки» (с.Літки), зразковий фольклорний колектив «Перепілочка» (с.Зазим’є) та народний фольклорний колектив «Живемо» (с.Зазим’є). У складі вокального колективу с.Літки був учасник АТО Сергій Шило. Також на фестивалі була присутня депутат Броварської районної ради, активний представник громади с.Літки, учасник АТО Ольга Сивуха.
    На завершення учасниками фестивалю був проведений флеш-моб до Міжнародного дня обіймів та традиційно всі учасники фестивалю разом заспівали улюблену українцями колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю».