Районне спортивне свято «Здорово живе Київщина».

опубліковано 3 серп. 2012 р., 03:36 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 серп. 2012 р., 07:44 ]
    04 серпня – в рамках комплексної програми «Київщина територія здорового життя» у с.Літки, за ініціативою районного осередку «Партії регіонів», відбулося районне спортивне свято «Здорово живе Київщина».
    У заході взяли участь голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, начальник відділу фізичної культури і спорту В.М.Федянін, члени Броварського районного осередку «Партії регіонів», МГО «Регіональне об’єднання Броварщини», професійні спортсмени Броварського району, актив з сіл та селищ Броварського району, мешканці с.Літки.
    В програмі спортивного свята «Здорово живе Київщина» були організовані змагання з пляжного волейболу, пляжного футболу, бадмінтону, майстер – клас з боротьби на поясах.
    В заході взяли участь близько 120 осіб.
    Свято закінчилось врученням цінних призів переможцям змагань.