Відкрито Центр медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного хреста України

опубліковано 30 лист. 2017 р., 06:32 Інформаційно-довідковий центр
   30 листопада 2017 року відкрито Центр медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного хреста України.

В урочистому відкритті взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської міської ради Сапожко І.В., представники районної адміністрації та міської ради, депутати району та міста, представники ЗМІ, гості заходу.

З вітальним словом звернулися голова Броварської міської ради Сапожко І.В.

Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. подякував голові Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Драпей Л.Б. за проведену роботу та дбання про ближніх та нужденних.

Урочисте відкриття Центру провели голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської міської ради Сапожко І.В., президенту Товариства Червоного Хреста України Усіченку І.Г.

Голова БМР ТЧХУ Драпей Л.Б.  провела для гостей  екскурсію по Центру, де присутніх  пригостили всіх лікувальними чаями з пиріжками