Відкриття джерела, відновленого в рамках проекту «Кожна краплина має значення»

опубліковано 2 лип. 2012 р., 01:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 лип. 2012 р., 01:23 ]
    29 червня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин прийняв участь у відкритті джерела, відновленого в рамках проекту «Кожна краплина має значення» - спільної регіональної ініціативи Програми розвитку ООН (ПРООН) та Компанії Кока-Кола на околиці села Літочки Броварського району.

29 червня 2012 р.

У відкритті джерела з вітальним словом виступили пан Ахмет Бозар президент та виконавчий директор групи Євразія та Африки Компанії «Кока-Кола», пан Олів’є Адам, координатор системи ООН, С.М.Федоренко громадський діяч голова Броварської громадської організації «Наше майбутнє», член національного олімпійського комітету України, О.І.Безкоровайний начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області.
    Причетними до проекту на різних його етапах, а також у відкритті джерела були М.П.Миронець – заступник голови райдержадміністрації, А.В.Деменко – голова районної ради, Ю.І.Кушніренко – керівник апарату адміністрації, О.В.Дасик – сільський голова с.Літочки.
    У рамках проекту місцева громада розчистила територію біля джерела та його витік, здійснили укріплення ґрунту та облаштували зону відпочинку поруч. Учасниками відкриття джерела були висаджені зелені дерева.
    Відкриття джерела продовжилось великою концертною програмою, грала весела музика, дітям організовано змагання у естафетах з кругами, м’ячами та фішками. Були сувеніри на конкурсах, солодощі та напої від Компанії «Кока – Кола».
    Метою проекту є залучення місцевої громади до відновлення та захисту природного джерела і підтримка, збереження та захист довкілля.