Відкриття релігійного Знаку в селі Літки

опубліковано 19 жовт. 2011 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 жовт. 2011 р., 04:39 ]
    14 жовтня – в селі Літки Броварського району в день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці зібралися мешканці села на офіційне відкриття релігійного Знаку з іконою Покрови Пресвятої Богородиці.
    В цьому заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, сільський голова О.Б.Сивуха.

Звершував освячення релігійного Знаку і з промовою виступив Присвященнійший Єпіфіній Єпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський УПЦ Київського патріархату. В освяченні взяв участь благочинний Броварського благочиння Київського, митріпротерей Михаіл Лесюк, настоятель Свято-Покровської парафії УПЦ Київського патріархату села Літки ієрей Микола Іванець та інші священики Броварського благочиння.
    Ініціатором побудови цього Знаку став мешканець села Літки Гудз Іван Григорович, який своїми силами спорудив і взяв зобов’язання підтримувати порядок біля цієї споруди все своє життя.
    Велику допомогу надали голова сільської ради О.Б.Сивуха, мешканці села Літки П.С.Кабан, С.В.Масич, В.Б.Петренко.
    На завершення було зроблено фото громади з духовенством біля церковного Знаку села Літки.