Відкриття стадіону в с.Шевченково

опубліковано 6 серп. 2012 р., 07:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 серп. 2012 р., 00:39 ]
    05 серпня – голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, заступник голови районної ради В.Є.Шульга, начальник відділу фізичної культури і спорту В.М.Федянін, сільський голова В.М.Дяченко взяли участь у відкритті нового сільського стадіону з сучасним трав’яним покривом та трибунами для глядачів в селі Шевченкове.

5 серпня 2012 р.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради А.В.Деменко, який вручив від районної державної адміністрації подяки депутату районної ради Б.П.Мацюку, ініціатору будівництва нового стадіону, місцевому підприємцю В.Г.Колоду, голові міської громадської організації «Громадський захист Київщини» П.О.Різаненку, а дитячій футбольній команді села Шевченково - комплект футбольної форми та футбольний м’яч з символікою «Євро - 2012».
    Сільський голова В.М.Дяченко подякував в першу чергу спонсорам і будівельникам, вручивши їм Подяки.
    На завершення свята відбувся концерт і товариська футбольна зустріч команд «Локоматив»(села Шевченкове) та збірної Броварського району. Зустріч закінчилась з рахунком 4:4.