Відзначення 100 - річчя видатного українського письменика М.П.Стельмаха

опубліковано 28 трав. 2012 р., 07:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 трав. 2012 р., 08:14 ]
    25 травня – заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.О.Онашко прийняв участь у заході по святкуванню 100 річчя від Дня народження видатного українського письменника М.П.Сетльмаха, що відбувся в с.Літки.

25 травня 2012 р.

В заході взяли участь віце-спікер Верховної ради України М.В.Томенко, голова Літківської сільської ради О.Б.Сивуха, письменник М.Д.Сом, працівники сільської ради, депутати сільської ради, члени політичних та громадських організацій, громада села.
    Директор Літківської загальноосвітньої школи ім. М.П.Стельмаха Г.В. Самойленко-Граждан провела екскурсію гостям по території школи та музею.
    З промовою до присутніх зверталися віце-спікер Верховної ради України М.В.Томенко, голова Літківської сільської ради О.Б.Сивуха, письменник М.Д.Сом.
    Під час урочистостей відбувся концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності Літківського будинку культури.
    Цього ж дня у всіх школах Броварського району відбулося свято Останнього дзвоника.