Відзначення 26 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

опубліковано 13 лют. 2015 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр
    12 лютого – у малій залі райдержадміністрації відбулось вітання воїнів-інтернаціоналістів з нагоди 26 річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
    В заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, заступники голови райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М., воїни-афганці Броварського району.
    Зі словами вітання до воїнів - афганців звертався виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, перший заступник голови адміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, голова Броварської районної громадської організації воїнів Афганістану Панчук В.М.
    Від Броварської районної державної адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 26 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан вручено п’ять Відзнак голови райдержадміністрації інтернаціоналістам, що воювали в Афганістані.
    До пам’ятного знаку Броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, що знаходиться в парку «Перемога» в м.Бровари керівництвом райдержадміністрації, воїнами-афганцями покладено квіти та проголошено хвилину мовчання в пам'ять про загиблим в Афганістані.

13 лютого 2015 р.