Відзначення 93-ї річниці утворення Броварського району

опубліковано 23 вер. 2016 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 вер. 2016 р., 22:30 ]

23 вересня 2016 року у великому залі Броварської районної державної адмінітсрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 93-ї річниці від дня утворення Броварського району.
    Традиційно, перед початком дійства у фойє зали була проведена художня виставка вихованців Дитячої школи мистецтв Броварського району та представлені роботи Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості.
    В святковому зібранні взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О. Сінько, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, герої Соціалістичної праці П.Ф. Волоха та М.З. Пильтяй, Герой України В.І.Чернишенко, заступники очільників району, начальники відділів, управлінь та служб райадміністрації, депутати всіх рівнів, представники делегацій сіл та селищ, обєднаної територіальної громади, почесні жителі району.
    З вітальними словами виступили голова Броварської районної державної адміністрації В.О. Сінько та заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В.
    Право покласти квіти біля памятного знаку борцям за волю і незалежність України було надано Герою соціалістичної праці П.Ф.Волосі і почесному жителю Бровраського району В.Є.Шульзі.
    Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації нагороджено 17 осіб, вручено 19 грамот Броварської районної ради та 3 знаки пошани ІІІ ступеня.
    Начальнику служби РУ ГУ ДСНС України в Київській області М.М. Семеногу присвоєно звання Почесний житель Броварського району.
    Варто зазначити, що під час офіційної частини, а також після неї, присутні отримували святкові музичні дарунки від народного вокального колективу «Калинонька» (смт Велика Димерка), солістки Рожівського Будинку культури Катерини Шеверун, порадували своїм співом Морозова Тетяна та дует Любові Калашнік і Марини Губської. А гуморески у виконанні Максима Драгуна всіх змусили сміятися.
    Пісні у виконанні Володимира Калашнікова не лишили байдужим жодного глядача.

Завантажити фото