Відзначення Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення. Відбувся мітинг-реквієм до 70 річниці пам’яті розстріляних німецькими загарбниками 41 мешканця селища Велика Димерка та села Богданівка

опубліковано 15 бер. 2013 р., 06:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 бер. 2013 р., 06:32 ]
    15 березня – у великій залі РДА відбулося районне свято до Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення.
    У святкуванні взяли участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, керівники, працівники комунальних підприємств Броварського району, голови сільських та селищних рад.

15 березня 2013 р.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, голова районної ради А.В.Деменко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення вручено Почесні Грамоти, Подяки та цінні подарунки 9 працівникам житлово-комунального господарства. Почесною грамотою головного управління житлово-комунального господарства та паливо-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації нагороджено працівницю КП «Надія» Семиполківської сільської ради О.В.Пінчук.
    Після урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності колективів Броварського району.
    Цього ж дня в селищі Велика Димерка біля пам’ятного знаку загиблим димерчанам у Великій Вітчизняній війні відбувся мітинг-реквієм до 70 річниці пам’яті розстріляних німецькими загарбниками 41 мешканця селища Велика Димерка та села Богданівка.
    В заході взяли участь заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, селищний голова А.Б.Бочкарьов, голова Броварської районної організації ветеранів війни, праці та правоохоронних органів М.П.Хомич, мешканці селища В.Димерка та села Богданівка, представники громадських організацій, учні Великодимерського НВК.
    З промовою до присутніх зверталися заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, селищний голова А.Б.Бочкарьов, голова Броварської районної організації ветеранів війни, праці та правоохоронних органів М.П.Хомич.
    Священик Свято-Покровської церкви селища В.Димерка отець Ігор провів молебень за невинно убієнними мешканцями селища В.Димерка та села Богданівка.
    Закінчився мітинг-реквієм покладанням квітів пам’яті до братської могили.

15 березня 2013 р.