Відзначення Дня захисту дітей

опубліковано 1 черв. 2012 р., 05:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 черв. 2012 р., 05:28 ]
    01 червня – в с.Рожни відбулося районне свято присвячене Дню захисту дітей.
    В заході взяв участь голова районної ради А.В.Деменко, заступник голови райдержадміністрації О.В.Онашко, радник Прем’єр-міністра України, громадський діяч, голова громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренко, сільський голова с.Рожни Т.І.Мехед, представники громадський та молодіжних організацій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, близько 400 дітей з сіл Броварського району, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету Рожнівської сільської ради, громада села, засоби масової інформації.

1 червня 2012 р.

Для дітей були організовані конкурси, виступи клоунів, роздавалась безкоштовна сахарна вата, надувні кульки.
    За сприянням підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», організації Червоного Хреста України, громадської організації «Наше майбутнє» та місцевих підприємців були роздані солодкі подарунки всім присутнім дітям.
    З промовою до присутніх звертався голова районної ради А.В.Деменко, радник Прем’єр-міністра України, громадський діяч С.М.Федоренко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня захисту дітей вручено Почесні грамоти та Подяки, цінні подарунки КосенкоО.П. – начальнику кримінальної міліції у справах дітей Броварського МВ ГУ МВС України, працівникам дитячого соціально-реабілітаційного центру «Сонячне світло» та працівникам дитячого соціально-реабілітаційного центру «Свобода».
    Після завершення урочистостей відбувся великий концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури.