Відзначення Дня Збройних Сил України

опубліковано 6 груд. 2012 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 груд. 2012 р., 06:46 ]
    06 грудня – у військовій частин А0415 с.Семиполки відбулися урочисті заходи присвячені 21-й річниці Дня Збройних Сил України.
    В заході взяв участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин.
    З вітальним словом до військовослужбовців частини А0415 звернувся перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин.
    Від Броварської районної державної адміністрації з нагоди свята Дня Збройних Сил України військовослужбовцям було вручено цінні подарунки.
    Цього ж дня завідуючий сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ В.П.Дворський привітав військовослужбовців військових частин А2206 та А2868 з Днем Збройних Сил України та вручив 4 Почесні грамоти Броварської райдержадміністрації та цінні подарунки.
    Заступник голови адміністрації М.П.Миронець привітав військовослужбовців військової частини А2860 з Днем Збройних Сил України та вручив 3 Почесні грамоти Броварської райдержадміністрації та цінні подарунки.