Відзначення Міжнародного жіночого Дня

опубліковано 6 бер. 2012 р., 07:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 бер. 2012 р., 23:01 ]
    06 березня – відбулося районне свято до Міжнародного жіночого Дня в будинку культури селища Калинівка.
    У святкуванні взяли участь голова районної ради А.В.Деменко, радник Прем’єр-міністра України, голова міської організації «Партія регіонів» С.М.Федоренко, заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату Броварської райдержадміністрації.
    Почесними гостями на святі були - Герой України, голова правління ВАТ «Комбінат Тепличний» В.І.Чернишенко, Герої соціалістичної праці П.Ф.Волоха, М.З.Пильтяй, К.Т.Дяченко, почесні жителі Броварського району.

6 березня 2012 р.

У святкуванні взяли участь працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, жителі сіл та селищ Броварського району.
    З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради А.В.Деменко та радник Прем’єр-міністра України, голова міської організації «Партія регіонів» С.М.Федоренко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Міжнародного жіночого Дня вручено Почесні грамоти та цінні подарунки 47 жінкам, а також Знак Пошани ІІІ ступеня Княжицькому сільському голові О.І.Касьян, завідуючій державною нотаріальною конторою Л.М.Юхті.
    Після урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності колективів Броварського району.