Виїзна нарада голови Броварської районної державної адміністрації в с.Рожни

опубліковано 16 трав. 2017 р., 06:18 Інформаційно-довідковий центр

16 травня 2017 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів виїзну нараду в с. Рожни.

В нараді взяли участь голова Рожнівської сільської ради В.М. Кабиш, начальник відділу реєстрації Броварської районної державної адміністрації Н.В. Грабовецька, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної адміністрації Т.Г. Мальцева, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Броварської районної державної адміністрації Є.М. Глущенко, представник Головного управління Держгеокадастру у Київській області (Міськрайонному управлінню у Броварському районі та м. Броварах).

На нараді розглянули питання будівництва на території с. Рожни багатопрофільного СПА-готелю – центру аюрведичної медицини (комплексу), що в подальшому буде виконувати функції оздоровчо-санаторного закладу, який буде застосовувати у своїй практиці йодоутворюючі та цілющі властивості р. Десна (вул. Щорса, 67).

Також, обговорили питання проведення берегоукріплюючих робіт, озеленення прилеглої території та облаштування зони відпочинку за відповідною адресою.