VII звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів

опубліковано 2 лист. 2011 р., 06:51 Інформаційно-довідковий центр

01 листопада – у великому актовому залі райдержадміністрації відбулася VII звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів на якій були присутні 81 делегат з сіл та селищ Броварського району, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, заступник голови райдержадміністрації О.В.Онашко начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.
    На порядку денному виносились наступні питання:
- звіт голови Броварської районної ради організації ветеранів про виконану роботу;
- звіт контрольно-ревізійної комісії Броварської районної ради організації ветеранів;
- оцінка роботи голови та заступників голови Броварської районної ради організації ветеранів;
- обрання 37 членів Броварської районної ради організації ветеранів;
- обрання 3 членів контрольно-ревізійної комісії Броварської районної ради організації ветеранів .
    Після розгляду порядку денного були визначені особи, із делегатів конференції, яким надана честь покласти квіти до пам’ятника загиблим броварчанам у Великій Вітчизняній війні 941-1945 років від Броварської районної ради організації ветеранів.
    Після закінчення VII звітно-виборча конференції 37 членів районної ради ветеранів провели І Пленум Броварської районної ради організації ветеранів.
    На пленумі виносились наступні питання:
- вибори голови районної ради організації ветеранів;
- вибори заступників голови районної ради організації ветеранів;
- вибори секретаря районної ради організації ветеранів;
- Вибори членів президії районної ради організації ветеранів.
    Головою районної ради організації ветеранів переобрали М.П.Хомича.