Виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 3 вер. 2018 р., 23:44 Інформаційно-довідковий центр
    03 вересня 2018 року виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь: керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.
    Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:

1. Планування заходів щодо відзначення 95-річчя з дня утворення Броварського району (22 вересня 2018 року).
    Інформує: Мехед Т.І. – начальник відділу культури райдержадміністрації.

2. Про розробку містобудівної документації: генеральних та детальних планів населених пунктів району.
    Інформує: Харитонюк Т.М. – начальник відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації.

3. Про хід виконання Програми протидії захворюваності на туберкульоз на 2017-2018 роки за перше півріччя 2018 року.
    Інформує: Менжега М.О. – завідуюча протитуберкульозним відділенням КНП «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради»

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    Інформують:

Скидан М.В. – заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області.

Лічагін А.О.  – представникБроварського районного управління ДСНС.

Ситюк В.Г.  – начальник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі.

Товстоног В.С. - завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».