Новини‎ > ‎

Виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів робочу нараду

опубліковано 30 лип. 2018 р., 05:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 лип. 2018 р., 05:54 ]
   30 липня 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 
  

   В ході засідання особливу увагу приділено питанню підготовки до нового опалювального сезону. 

   Головний фахівець Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області повідомив про проведення профілактичних робіт щодо попередження нещасних випадків на воді. 


   Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вакарчук О.В. повідомила про проведення перевірок закладів відпочинку та оздоровлення дітей та проведення роботи щодо забезпечення населення якісною питною водою.


   Заступник директора комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Скибенко Н.Г. повідомила про хід проведення кампанії з підписанням декларацій із сімейними лікарями, а саме про 22595 підписаних декларацій.   Під час наради надано наступні доручення: 

   - провести моніторинг комунальних підприємств району щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років;

   - провести разом з працівниками Броварського управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ виїзди в села Переможець та Пухівка з метою детального вивчення та реагування на звернення в системі "UVAGA.UA";

   - здійснювати постійний контроль закладів освіти щодо готовності приміщень до нового навчального року.
Comments