Новини‎ > ‎

Вишиванка – наш історичний скарб та гордість!

опубліковано 21 трав. 2015 р., 23:49 Інформаційно-довідковий центр
    День української вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Це свято є самобутнім і самодостатнім; це – ланцюг минулого, сьогодення і майбутнього, який неможливо розірвати.
    Не розриває ланцюг часової єдності й учнівська молодь Броварщини. За ініціативи Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості в низці шкіл району цього дня пройшло чимало заходів.
    З величезною відповідальністю до організації та проведення свята вишиванки поставилась освітянська родина Гоголівської школи І-ІІІ ст. Вбравшись у різнобарвні вишиті сорочки, на урочистій лінійці вони розповіли вірші про вишиванку, а голова села, який був гостем на святі, побажав завжди пишатися тим, що ми – українці, і не забувати своїх предків. У центрі села Требухів, щоб відкрити пам’ятник героям Небесної сотні, зібрались не тільки учні школи, а й почесні гості – голова Броварської районної ради С.М. Гришко та заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова. Цього дня шкільна родина Тарасівського НВК провела конкурс малюнка «Доля, вишита нитками», а Великодимерський НВК оформив виставку-стенд «Україна вишивана», де було представлено вишивки різних регіонів України. Калинівська школа організувала парад вишиванок та радо зустріла гостей – депутатів Броварської районної ради - В.І. Калашника та  С.О. Зайцева. Своїм патріотизмом та популяризацією українських цінностей вразила Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст., провівши флешмоб «Броварщина вишивана».
    Також до відзначення свята вишиванки долучилися педагогічний колектив Броварської районної вечірньої школи, учні та педагоги Руднянської, Красилівської, Літківської та Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Мокрецького НВК.
    Патріотичним акордом свята в школах району було розгортання полотнища державного прапора України і виконання Гімну всією шкільною родиною.

21 травня 2015 р.


Comments