Вітаємо працівників сільського господарства!

опубліковано 16 лист. 2018 р., 05:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лист. 2018 р., 04:54 ]
   16 листопада 2018 року відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства: трударям нив і полів, працівникам фермерських господарств!

В заході взяли участь: голова Броварської районної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, народний депутат Верховної Ради України П.О. Різаненко, депутатський корпус району, Почесні жителі Броварщини, керівники сільськогосподарських підприємств.

Кожен з керівників підприємств та господарств звернувся до присутніх із святковими словами, подякувавши за допомогу та плідну співпрацю.

За заслуги перед Українським народом народний депутат П.О. Різаненко вручив Грамоту Верховної Ради України Чернишенку Є.В., першому заступнику голови правління ПРаТ "Комбінат "Тепличний".

За сумлінну працю на благо Броварщини Знаком Пошани ІІІ ступеня нагороджено начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації С.П. Шибіка.

Працівників і керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств  нагороджено Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації.

Найкращих представників цієї галузі відзначено Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.