Вітаємо спортсменів Броварщини!

опубліковано 21 вер. 2020 р., 05:58 Інформаційно-довідковий центр
    Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.
    Щороку, в другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Не залишилися осторонь і спортсмени Броварщини. Протягом 6 - 13 вересня, в рамках програми спортивних змагань приурочених до Дня фізичної культури і спорту відбулися Першості Броварського району з карате кіокушинкай серед юнаків, з волейболу та футболу серед юнаків та дівчат. Нагородження кращих спортсменів та тренерів відбулося 18 вересня 2020 року в конференц залі КЗ БРР «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури, молоді та спорту у Броварському районі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, нагороджено:
    Мишка Руслана Вячеславовича – старшого тренера-викладача з боксу комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»;
    Неділька Олександра Миколайовича – тренера-викладача з волейболу комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»;
    Овдія Євгена Миколайовича – тренера-викладача з карате кіокушинкай комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»;
    Павлика Олександра Петровича – тренера-викладача з боксу комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»;
    Тюріна Сергія Вікторовича – тренера-викладача з боксу комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.