Новини‎ > ‎

Вітання

Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 05:41 ]

НА КИЇВЩИНІ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

УВАГА!

Шановні мешканці Київської області!

   У зв’язку з погіршенням погодних умов, згідно рішення обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій вводиться обмеження в’їзду в м.Київ та Київську область вантажних транспортних засобів. Рекомендуємо утриматись від поїздок автомобільними шляхами Київщини на період складних погодних умов.

   Перевізників, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, просимо із розумінням поставитись до вимог патрульної поліції щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг та заздалегідь розміщувати транспортні засоби на спеціально облаштованих паркувальних майданчиках, що розташовані вздовж доріг загального значення.

    Будьте уважні та обережні!

 

Вітаємо!

опубліковано 5 груд. 2016 р., 00:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 груд. 2016 р., 00:17 ]Шанoвні військовослужбовці! 


    Щирo вітаємо Вас із святoм – Днем Збрoйних Сил України!
    Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.
    У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.
    Упевнені, що навіть у найскладніших умовах вони не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України, гордістю її народу. Разом ми подолаємо зовнішню загрозу, що нависла над Батьківщиною, адже правда на нашому боці.
    Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою.
    Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам. Мирного неба над Україною.
    Слава Збройним Силам України! Слава Україні!


З повагою


Голова адміністрації                                                                              Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                              С.М.ГришкоШановні жителі району, депутати районної та місьцевих рад, члени виконавчих комітетів, активісти органів самоорганізації населення, працівники районної ради! 


    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
    Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
    Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.
    Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу рад, а й члени виконавчих комітетів, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято стосується кожного жителя Броварщини, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого району, забезпеченні його життєдіяльності.
    Тому в цей день ми дякуємо всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш край кращим.
    Уклін і шана Вам за любов до рідного району, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Віримо, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашої рідної Броварщини.
    Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади міцного здоров`я, достатку і благополуччя.
    Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного району додають сили і наснаги!


З повагою

Голова адміністрації                                                                                              Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                              С.М.Гришко

Держава турбується про тебе!

опубліковано 11 лист. 2016 р., 04:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 груд. 2016 р., 03:36 ]УВАГА! На Київщині оголошено штормове попередження! 

    Українським гідрометеорологічним центром оголошено штормове попередження в південно-західних та центральних регіонах України.
    За прогнозами, з 02.12. по 04.12. 2016 року, в  Київської області слід очікувати нестабільність температури повітря від +2  до - 5 градусів цельсий, з посиленням поривів вітру (місцями до 20-25 м/с), рясними атмосферними опадами у вигляді снігу. В наступні дні очікується посилення снігопаду з одночасним зниженням температури.
    Загалом до зони ризику потрапляють Баришівський, Білоцерківський, Броварський, Бориспільський, Богуславський, Васильківський, Володарський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Ставищанський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський та Яготинський райони Київської області.
    В таких надзвичайних умовах існують загрози аварійного відключення тепло-, енерго постачання; ускладнення транспортного сполучення: ожеледиця, блокування сніговими масами автодоріг; травмування людей в результаті обвалу дерев, руйнування споруд, дії низьких температур, ДТП тощо.
    Саме тому Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців області дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.
    За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
    Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».
                                                                                                                            Не спалюй гроші – бережи енергію!
               

Save_energy._Do_not_smoke_or_money_for_nothing.mp4


 

З Днем працівника соціальної сфери!

опубліковано 2 лист. 2016 р., 04:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 лист. 2016 р., 01:42 ]


Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!


    Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.
    Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
    Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
    Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
    Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.
    Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!


Голова адміністрації                                                                                                      Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                                      С.М.Гришко


Rolik-2_ок.mp4


Rolik-3_ок.mp4Президент представив нового очільника Київщини

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр


    Президент Петро Порошенко представив громадсько-політичному та управлінському активу Київської області нового голову обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
    Олександр Горган, який раніше очолював Вишгородську районну державну адміністрацію, став переможцем конкурсу на зайняття посади голови Київської ОДА.
    Глава держави вручив новому очільнику ОДА посвідчення та висловив переконання, що він успішно реалізує свій ентузіазм та позитивні напрацювання попередньої діяльності в новій якості.
    Президент окремо наголосив на важливості будівництва та розвитку дорожньої інфраструктури області. «Те, що я буду перевіряти, контролювати і наполягати – це будівництво доріг», - підкреслив він.
    Петро Порошенко також зазначив, що сьогодні вже можливо підвести перші підсумки реформ. Так, за 2,5 роки вдалося створити з нуля власну армію, яка є важливим елементом української незалежності. Вдалося створити міжнародну коаліцію, яка міцно забезпечую ізоляцію агресора та повну підтримку України. «Але ми не можемо тішитись лише цими двома напрямками реформування нашої держави. Сектор оборони та безпеки і сектор зовнішньої політики, за які напряму відповідає Президент. Однак є вертикаль влади – обласні та районні адміністрації - і на них відповідальність за стимулювання проведення внутрішніх реформ нашої держави», - зазначив він.
    Президент нагадав, що одною з основних реформ є децентралізація. «Децентралізація тоді сприймалася дуже скептично. Ніхто не вірив. Бо ніколи ще в Україні добровільно владу з Києва передавати, в даному випадку не дуже далеко - в Київську область, ніхто не збирався», - зазначив Петро Порошенко.
    За його словами, нині вже зроблено перший крок – запущено фінансову та бюджетну децентралізацію. «23 роки українські місцеві бюджети були касами з виплати заробітної платні, з нульовим бюджетом розвитку і страшенними дефіцитами. Свої гроші місцеві бюджети з протягнутою рукою місяцями чекали у казначейства, а іноді давали хабарі для того, щоб витягнути свою власну зароблену копійку. Більшість в цьому залі це пам’ятають», - зазначив Глава держави. За його словами, зараз бюджет розвитку громад зріс в п’ять разів. Президент також звернув увагу, що у грудні вже у 200 об’єднаних територіальних громадах будуть проходити вибори. «Розширення прав та можливостей місцевого самоврядування має кореспондуватися зі збільшенням відповідальності», - додав Петро Порошенко.
    Президент нагадав про рішення Національної ради реформ щодо реформування податкової системи та запровадження змін із адміністрування податків, зокрема створення електронного кабінету платника податків, запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, захист малого та середнього бізнесу тощо. Президент також нагадав про нещодавнє рішення підвищити мінімальну заробітну плату з 2017 року до 3200 грн.
    Глава держави наголосив на важливості продовження процесу децентралізації та закликав активізувати процес добровільного створення об’єднаних територіальних громад на Київщині.
    В свою чергу, новопризначений голова Київської області подякував Президентові за довіру та запевнив присутніх у своїй відкритості та готовності працювати з керівниками регіону усіх рівнів. «Для мене висока честь в цей доленосний час на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною», - сказав Олександр Горган.

Події

опубліковано 29 вер. 2016 р., 23:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 жовт. 2016 р., 00:19 ]

З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Є. Коновальця

 

  У 2016 році проходять заходи з нагоди 125-ти річчя від дня народження визначного військового та політичного діяча, полковника Армії Української Народної Республіки, команданта УВО, голови Проводу Українських Націоналістів, голови ОУН Євгена Коновальця.

   Ми вшановуємо людину, яка на початку минулого століття піднесла збройний визвольний рух на новий рівень. Але Євген Коновалець був не тільки талановитим командиром і воїном. Визначальним є його внесок у створення ОУН – політичного руху, який став важливою складовою боротьби українців за незалежну державу та реалізацію національної ідеї.

   Усі зусилля комунопропагандистів та радянської псевдоісторичної науки не змогли викреслити з народної пам’яті імені Євгена Коновальця та пов’язаних із ним подій. Його ідеї, шляхи та принципи боротьби за власну державу стали частиною світогляду багатьох українців, народжених уже після загибелі Героя від рук кремлівського терориста.

   В особі Євгена Коновальця ми віддаємо шану всім поколінням українців, які боролися за волю нашої держави, згадуємо всіх, хто загинув під час оборони рідної землі від зовнішньої агресії.

   "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю!", - ці пророчі слова фундатора національного визвольного руху є  нині особливо актуальними. Славний життєвих шлях справжнього українця Євгена Коновальця є взірцем для нового покоління захисників рідної землі, усіх молодих патріотів".


Людина - не товар!

    18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
    Боротьба з торгівлею людьми визнана одним з пріорітетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.
    В усіх областях країни заплановано проведення щирокомасштабної інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми.29 вересня виконується 150 - років с дня народження видатного українського діяча М.Грушевського

опубліковано 27 вер. 2016 р., 04:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 вер. 2016 р., 23:31 ]

29 вересня 75 роковини трагедії в Бабиному Яру

    


          


Subsidia1_HD.mp4


Вітаємо з 93-річницею утворення Броварського району

опубліковано 12 вер. 2016 р., 01:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 вер. 2016 р., 22:32 ]

Шановні жителі Броварщини! 

    Прийміть найщирі вітання з нагоди 93-річчя утворення Броварського району.
    Броварщина – прадавня земля, історичне коріння якої сягає в глибину тисячоліть. Сьогодні – це край трудової слави, звитяги та мальовничих краєвидів. Його внесок у національні надбання українського народу – вагомий та пов’язаний з багатьма уславленими іменами.
    Броварський район розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим. І все це завдяки працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці жителів     Броварщини, взаєморозумінню та налагодженій конструктивній роботі на благо територіальної громади різних гілок влади. Також слід відзначити неабиякий внесок у розвиток та розбудову району представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині. Покладаємо великі сподівання на нашу молодь, якій судилося визначати долю рідного краю в майбутньому і збагачувати район новими здобутками.
    Бажаємо усім жителям славетної Броварщини добра і здоров’я, мирного неба над головою, родинного тепла і затишку, непохитної віри в свої сили і заможне майбутнє рідного краю.
    Нехай ця знаменна дата наповнить серце кожного жителя Броварськго району гордістю за свою землю, надихає на нові звершення на благо незалежної Української держави.


Голова адміністрації                                                                                         Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                         С.М.Гришко   
                                     

Subsidia1_HD.mp4

Щорічне послання Президента України до Верховної Ради України

опубліковано 5 вер. 2016 р., 03:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 05:38 ]
Шановні спортсмени, тренери, фахівці в галузі фізичної культури і спорту! 


    Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
    В цей святковий день щиро бажаємо всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.
    Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Броварщини.


Голова адміністрації                                                                             Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                             С.М.Гришко

З Днем знань!

опубліковано 31 серп. 2016 р., 04:49 Інформаційно-довідковий центр


Дорогі учні! 
Шановні вчителі та батьки! 

    Сердечно вітаємо всіх з початком нового навчального року і Днем знань!
    1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливсть дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.
    Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену роботу розуму й серця.
    Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.
    Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.
    Прийміть найщіріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.


Голова адміністрації                                                                                                                         Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                                                        С.М.Гришко

1-10 of 116