Новини‎ > ‎

Вітання

28 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

опубліковано 31 серп. 2020 р., 22:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лист. 2020 р., 02:02 ]
     У XX сторіччі українці пережили три голодомори: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і голод 1946 – 1947 років. Утім, серед найтрагічніших сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932 – 1933 років. За різними даними, у 1932 – 1933 роках від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.
     У День пам’яті жертв голодоморів українців традиційно закликають вшанувати заморених голодом хвилиною мовчання або молитвою, відвідати поминальне богослужіння, згадуючи вбитих комуністичним тоталітарним режимом співвітчизників. Традиційною скорботною акцією цього дня є «Запали свічку пам’яті». Долучитися до неї доволі просто — після загальнонаціональної хвилини мовчання достатньо запалити свічку на своєму вікні.

Привітання

опубліковано 17 квіт. 2020 р., 00:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 серп. 2020 р., 23:42 ]

Без названия

опубліковано 6 бер. 2020 р., 00:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 01:27 ]


Без названия

опубліковано 31 жовт. 2019 р., 23:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 бер. 2020 р., 00:00 ]

Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом.

опубліковано 25 лют. 2019 р., 00:50 Інформаційно-довідковий центр


https://www.youtube.com/embed/7BfkNzZCBpw

25 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом. 

У програмі:
12.00 – молодіжний форум: «Думка молоді важлива. Перспектива вступу в НАТО та ЄС» (м. Переяслав-Хмельницький, педагогічний університет ім. Г. Сковороди).
16.00 – засідання Ради регіонального розвитку Київської області м. Бровари, ТРЦ «Термінал»)

Річне звітування Павла Різаненка

опубліковано 1 лют. 2019 р., 00:45 Інформаційно-довідковий центр

   

   22 лютого об 11:00 в залі засідань Броварської райдержадміністрації (4-й поверх) по вул. Гагаріна, 15 відбудеться публічне звітування народного депутата України від 97-го виборчого округу Павла Різаненка за період роботи із січня 2018-го по січень 2019 року.

   Запрошуємо представників громади, ЗМІ та усіх охочих долучитися до заходу.

   Мешканці округу, які хотіли б поставити запитання нардепу, але не зможуть бути присутніми, мають змогу направити його на електронну адресу rpo.reception@gmail.com. У темі листа прохання зазначити «запитання на звітування». Відповідь буде надана під час звітування.

   Захід транслюватиметься в режимі «онлайн» у соціальній мережі Facebook на «Павло Різаненко. Офіційна сторінка».

"Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом"

опубліковано 21 січ. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 січ. 2019 р., 00:50 ]

Видео YouTube


Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 січ. 2019 р., 04:17 ]


16 січня – День пам’яті кіборгів 

   Сьогодні, 16 січня, українці вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту.
   Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, безстрашно відстоюючи малесенький клаптик української землі.
   Українські силовики, завдяки скоординованим діям українських Повітряних сил та високомобільних десантних військ, завдали удар по позиціях терористів та встановили контроль над Донецьким летовищем. Пізніше була повна дестабілізація міста Донецьк, початок окупації та нескінченні спроби ворога відібрати контроль над аеропортом, але наші воїни не здавали позицій і, навіть під шквальним вогнем, тримали оборону.
   За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу. У різний час в аеропорту та прилеглому селищі Піски воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку «Дніпро-1», вояки Добровольчого українського корпусу (ДУК). Багатьох із них було відзначено державними нагородами, деяких із них – посмертно. Серед цих героїв є і наші земляки, які не шкодуючи власного життя мужньо тримали оборону аеропорту.
   За офіційними даними, захищаючи Донецьке летовище, загинули понад 200 військових.
   16 січня з ініціативи самих «кіборгів», які пройшли через 242-денне пекло, українці відзначають День захисників Донецького аеропорту та вшановують пам’ять загиблих побратимів.


Президент представив нового очільника Київщини

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр


    Президент Петро Порошенко представив громадсько-політичному та управлінському активу Київської області нового голову обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
    Олександр Горган, який раніше очолював Вишгородську районну державну адміністрацію, став переможцем конкурсу на зайняття посади голови Київської ОДА.
    Глава держави вручив новому очільнику ОДА посвідчення та висловив переконання, що він успішно реалізує свій ентузіазм та позитивні напрацювання попередньої діяльності в новій якості.
    Президент окремо наголосив на важливості будівництва та розвитку дорожньої інфраструктури області. «Те, що я буду перевіряти, контролювати і наполягати – це будівництво доріг», - підкреслив він.
    Петро Порошенко також зазначив, що сьогодні вже можливо підвести перші підсумки реформ. Так, за 2,5 роки вдалося створити з нуля власну армію, яка є важливим елементом української незалежності. Вдалося створити міжнародну коаліцію, яка міцно забезпечую ізоляцію агресора та повну підтримку України. «Але ми не можемо тішитись лише цими двома напрямками реформування нашої держави. Сектор оборони та безпеки і сектор зовнішньої політики, за які напряму відповідає Президент. Однак є вертикаль влади – обласні та районні адміністрації - і на них відповідальність за стимулювання проведення внутрішніх реформ нашої держави», - зазначив він.
    Президент нагадав, що одною з основних реформ є децентралізація. «Децентралізація тоді сприймалася дуже скептично. Ніхто не вірив. Бо ніколи ще в Україні добровільно владу з Києва передавати, в даному випадку не дуже далеко - в Київську область, ніхто не збирався», - зазначив Петро Порошенко.
    За його словами, нині вже зроблено перший крок – запущено фінансову та бюджетну децентралізацію. «23 роки українські місцеві бюджети були касами з виплати заробітної платні, з нульовим бюджетом розвитку і страшенними дефіцитами. Свої гроші місцеві бюджети з протягнутою рукою місяцями чекали у казначейства, а іноді давали хабарі для того, щоб витягнути свою власну зароблену копійку. Більшість в цьому залі це пам’ятають», - зазначив Глава держави. За його словами, зараз бюджет розвитку громад зріс в п’ять разів. Президент також звернув увагу, що у грудні вже у 200 об’єднаних територіальних громадах будуть проходити вибори. «Розширення прав та можливостей місцевого самоврядування має кореспондуватися зі збільшенням відповідальності», - додав Петро Порошенко.
    Президент нагадав про рішення Національної ради реформ щодо реформування податкової системи та запровадження змін із адміністрування податків, зокрема створення електронного кабінету платника податків, запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, захист малого та середнього бізнесу тощо. Президент також нагадав про нещодавнє рішення підвищити мінімальну заробітну плату з 2017 року до 3200 грн.
    Глава держави наголосив на важливості продовження процесу децентралізації та закликав активізувати процес добровільного створення об’єднаних територіальних громад на Київщині.
    В свою чергу, новопризначений голова Київської області подякував Президентові за довіру та запевнив присутніх у своїй відкритості та готовності працювати з керівниками регіону усіх рівнів. «Для мене висока честь в цей доленосний час на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною», - сказав Олександр Горган.

1-10 of 16