Новини‎ > ‎

Вітання

Вітання

опубліковано 3 квіт. 2019 р., 01:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 жовт. 2019 р., 23:02 ]

Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом.

опубліковано 25 лют. 2019 р., 00:50 Інформаційно-довідковий центр


https://www.youtube.com/embed/7BfkNzZCBpw

25 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко відвідає Київщину із робочим візитом. 

У програмі:
12.00 – молодіжний форум: «Думка молоді важлива. Перспектива вступу в НАТО та ЄС» (м. Переяслав-Хмельницький, педагогічний університет ім. Г. Сковороди).
16.00 – засідання Ради регіонального розвитку Київської області м. Бровари, ТРЦ «Термінал»)

Річне звітування Павла Різаненка

опубліковано 1 лют. 2019 р., 00:45 Інформаційно-довідковий центр

   

   22 лютого об 11:00 в залі засідань Броварської райдержадміністрації (4-й поверх) по вул. Гагаріна, 15 відбудеться публічне звітування народного депутата України від 97-го виборчого округу Павла Різаненка за період роботи із січня 2018-го по січень 2019 року.

   Запрошуємо представників громади, ЗМІ та усіх охочих долучитися до заходу.

   Мешканці округу, які хотіли б поставити запитання нардепу, але не зможуть бути присутніми, мають змогу направити його на електронну адресу rpo.reception@gmail.com. У темі листа прохання зазначити «запитання на звітування». Відповідь буде надана під час звітування.

   Захід транслюватиметься в режимі «онлайн» у соціальній мережі Facebook на «Павло Різаненко. Офіційна сторінка».

"Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом"

опубліковано 21 січ. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 січ. 2019 р., 00:50 ]

Видео YouTube


Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 січ. 2019 р., 04:17 ]


16 січня – День пам’яті кіборгів 

   Сьогодні, 16 січня, українці вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту.
   Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, безстрашно відстоюючи малесенький клаптик української землі.
   Українські силовики, завдяки скоординованим діям українських Повітряних сил та високомобільних десантних військ, завдали удар по позиціях терористів та встановили контроль над Донецьким летовищем. Пізніше була повна дестабілізація міста Донецьк, початок окупації та нескінченні спроби ворога відібрати контроль над аеропортом, але наші воїни не здавали позицій і, навіть під шквальним вогнем, тримали оборону.
   За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу. У різний час в аеропорту та прилеглому селищі Піски воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку «Дніпро-1», вояки Добровольчого українського корпусу (ДУК). Багатьох із них було відзначено державними нагородами, деяких із них – посмертно. Серед цих героїв є і наші земляки, які не шкодуючи власного життя мужньо тримали оборону аеропорту.
   За офіційними даними, захищаючи Донецьке летовище, загинули понад 200 військових.
   16 січня з ініціативи самих «кіборгів», які пройшли через 242-денне пекло, українці відзначають День захисників Донецького аеропорту та вшановують пам’ять загиблих побратимів.


Президент представив нового очільника Київщини

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр


    Президент Петро Порошенко представив громадсько-політичному та управлінському активу Київської області нового голову обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
    Олександр Горган, який раніше очолював Вишгородську районну державну адміністрацію, став переможцем конкурсу на зайняття посади голови Київської ОДА.
    Глава держави вручив новому очільнику ОДА посвідчення та висловив переконання, що він успішно реалізує свій ентузіазм та позитивні напрацювання попередньої діяльності в новій якості.
    Президент окремо наголосив на важливості будівництва та розвитку дорожньої інфраструктури області. «Те, що я буду перевіряти, контролювати і наполягати – це будівництво доріг», - підкреслив він.
    Петро Порошенко також зазначив, що сьогодні вже можливо підвести перші підсумки реформ. Так, за 2,5 роки вдалося створити з нуля власну армію, яка є важливим елементом української незалежності. Вдалося створити міжнародну коаліцію, яка міцно забезпечую ізоляцію агресора та повну підтримку України. «Але ми не можемо тішитись лише цими двома напрямками реформування нашої держави. Сектор оборони та безпеки і сектор зовнішньої політики, за які напряму відповідає Президент. Однак є вертикаль влади – обласні та районні адміністрації - і на них відповідальність за стимулювання проведення внутрішніх реформ нашої держави», - зазначив він.
    Президент нагадав, що одною з основних реформ є децентралізація. «Децентралізація тоді сприймалася дуже скептично. Ніхто не вірив. Бо ніколи ще в Україні добровільно владу з Києва передавати, в даному випадку не дуже далеко - в Київську область, ніхто не збирався», - зазначив Петро Порошенко.
    За його словами, нині вже зроблено перший крок – запущено фінансову та бюджетну децентралізацію. «23 роки українські місцеві бюджети були касами з виплати заробітної платні, з нульовим бюджетом розвитку і страшенними дефіцитами. Свої гроші місцеві бюджети з протягнутою рукою місяцями чекали у казначейства, а іноді давали хабарі для того, щоб витягнути свою власну зароблену копійку. Більшість в цьому залі це пам’ятають», - зазначив Глава держави. За його словами, зараз бюджет розвитку громад зріс в п’ять разів. Президент також звернув увагу, що у грудні вже у 200 об’єднаних територіальних громадах будуть проходити вибори. «Розширення прав та можливостей місцевого самоврядування має кореспондуватися зі збільшенням відповідальності», - додав Петро Порошенко.
    Президент нагадав про рішення Національної ради реформ щодо реформування податкової системи та запровадження змін із адміністрування податків, зокрема створення електронного кабінету платника податків, запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, захист малого та середнього бізнесу тощо. Президент також нагадав про нещодавнє рішення підвищити мінімальну заробітну плату з 2017 року до 3200 грн.
    Глава держави наголосив на важливості продовження процесу децентралізації та закликав активізувати процес добровільного створення об’єднаних територіальних громад на Київщині.
    В свою чергу, новопризначений голова Київської області подякував Президентові за довіру та запевнив присутніх у своїй відкритості та готовності працювати з керівниками регіону усіх рівнів. «Для мене висока честь в цей доленосний час на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною», - сказав Олександр Горган.

Вітаємо з 93-річницею утворення Броварського району

опубліковано 12 вер. 2016 р., 01:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 лют. 2019 р., 03:15 ]

Шановні жителі Броварщини! 

    Прийміть найщирі вітання з нагоди 93-річчя утворення Броварського району.
    Броварщина – прадавня земля, історичне коріння якої сягає в глибину тисячоліть. Сьогодні – це край трудової слави, звитяги та мальовничих краєвидів. Його внесок у національні надбання українського народу – вагомий та пов’язаний з багатьма уславленими іменами.
    Броварський район розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим. І все це завдяки працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці жителів     Броварщини, взаєморозумінню та налагодженій конструктивній роботі на благо територіальної громади різних гілок влади. Також слід відзначити неабиякий внесок у розвиток та розбудову району представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині. Покладаємо великі сподівання на нашу молодь, якій судилося визначати долю рідного краю в майбутньому і збагачувати район новими здобутками.
    Бажаємо усім жителям славетної Броварщини добра і здоров’я, мирного неба над головою, родинного тепла і затишку, непохитної віри в свої сили і заможне майбутнє рідного краю.
    Нехай ця знаменна дата наповнить серце кожного жителя Броварськго району гордістю за свою землю, надихає на нові звершення на благо незалежної Української держави.


Голова адміністрації                                                                                         Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                         С.М.Гришко

Щорічне послання Президента України до Верховної Ради України

опубліковано 5 вер. 2016 р., 03:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 05:38 ]
Шановні спортсмени, тренери, фахівці в галузі фізичної культури і спорту! 


    Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
    В цей святковий день щиро бажаємо всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.
    Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Броварщини.


Голова адміністрації                                                                             Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                             С.М.Гришко

З Днем знань!

опубліковано 31 серп. 2016 р., 04:49 Інформаційно-довідковий центр


Дорогі учні! 
Шановні вчителі та батьки! 

    Сердечно вітаємо всіх з початком нового навчального року і Днем знань!
    1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливсть дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.
    Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену роботу розуму й серця.
    Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.
    Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.
    Прийміть найщіріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.


Голова адміністрації                                                                                                                         Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                                                        С.М.Гришко

1-10 of 13