Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Держава турбується про тебе!

опубліковано 11 лист. 2016 р., 04:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 груд. 2016 р., 03:36 ]

УВАГА! На Київщині оголошено штормове попередження!

Українським гідрометеорологічним центром оголошено штормове попередження в південно-західних та центральних регіонах України.
    За прогнозами, з 02.12. по 04.12. 2016 року, в  Київської області слід очікувати нестабільність температури повітря від +2  до - 5 градусів цельсий, з посиленням поривів вітру (місцями до 20-25 м/с), рясними атмосферними опадами у вигляді снігу. В наступні дні очікується посилення снігопаду з одночасним зниженням температури.
    Загалом до зони ризику потрапляють Баришівський, Білоцерківський, Броварський, Бориспільський, Богуславський, Васильківський, Володарський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Ставищанський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський та Яготинський райони Київської області.
    В таких надзвичайних умовах існують загрози аварійного відключення тепло-, енерго постачання; ускладнення транспортного сполучення: ожеледиця, блокування сніговими масами автодоріг; травмування людей в результаті обвалу дерев, руйнування споруд, дії низьких температур, ДТП тощо.
    Саме тому Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців області дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.
    За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
    Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».

Не спалюй гроші – бережи енергію!

Save_energy._Do_not_smoke_or_money_for_nothing.mp4