Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 трав. 2018 р., 07:11 ]
   Річний звіт голови Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік

Впродовж 2017 року адміністрація, районна рада та органи місцевого самоврядування спрямовували свою діяльність на підвищення добробуту мешканців району, підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку. Інструментами реалізації Програми є завдання та заходи районних галузевих програм, які були реалізовані впродовж 2017 року за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів та бюджетів сільських (селищних) рад.