Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 квіт. 2017 р., 22:38 ]

Шановні жителі Броварщини!

26 квітня 1986 року відбулася одна з найбільших техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами.
   За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які захистили собою світ від атомного лиха.
   Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Багато з них людей не дожили до теперішніх днів. Але для тих, хто залишився в живих, ми зобов’язані створити всі належні умови для гідного і повноцінного життя на рідній землі.
   Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться трагедія чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Голова адміністрації                                                                                                      Голова районної ради
М.Ф.Клименко                                                                                                                 С.М.Гришко

Результати першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

За підсумками проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Броварська районна державна адміністрація повідомляє про переможців конкурсу:
    «Кращий керівник» - начальник відділу кадрового та правового забезпечення управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Ковбаса Інна Вікторівна.
    «Кращий спеціаліст» - спеціаліст відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Броварської районної державної адміністрації Галуза Ірина Леонідівна.