Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Держава турбується про тебе!

опубліковано 8 груд. 2016 р., 22:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 лип. 2018 р., 22:29 ]

Впродовж 2017 року адміністрація, районна рада та органи місцевого самоврядування спрямовували свою діяльність на підвищення добробуту мешканців району, підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку. Інструментами реалізації Програми є завдання та заходи районних галузевих програм, які були реалізовані впродовж 2017 року за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів та бюджетів сільських (селищних) рад.

Видео YouTube