Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

З Днем працівника соціальної сфери!

опубліковано 2 лист. 2016 р., 04:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 лист. 2016 р., 01:42 ]

Шановні працівники соціальної сфери щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.
    Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
    Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
    Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
    Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.
    Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Голова адміністрації                                                                                                      Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                                      С.М.Гришко

Rolik-2_ок.mp4

Rolik-3_ок.mp4