Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Вітаємо з 93-річницею утворення Броварського району

опубліковано 12 вер. 2016 р., 01:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 лют. 2019 р., 03:15 ]
Шановні жителі Броварщини!

Прийміть найщирі вітання з нагоди 93-річчя утворення Броварського району.
    Броварщина – прадавня земля, історичне коріння якої сягає в глибину тисячоліть. Сьогодні – це край трудової слави, звитяги та мальовничих краєвидів. Його внесок у національні надбання українського народу – вагомий та пов’язаний з багатьма уславленими іменами.
    Броварський район розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим. І все це завдяки працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці жителів     Броварщини, взаєморозумінню та налагодженій конструктивній роботі на благо територіальної громади різних гілок влади. Також слід відзначити неабиякий внесок у розвиток та розбудову району представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині. Покладаємо великі сподівання на нашу молодь, якій судилося визначати долю рідного краю в майбутньому і збагачувати район новими здобутками.
    Бажаємо усім жителям славетної Броварщини добра і здоров’я, мирного неба над головою, родинного тепла і затишку, непохитної віри в свої сили і заможне майбутнє рідного краю.
    Нехай ця знаменна дата наповнить серце кожного жителя Броварськго району гордістю за свою землю, надихає на нові звершення на благо незалежної Української держави.

Голова адміністрації                                                                                         Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                         С.М.Гришко