Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Щорічне послання Президента України до Верховної Ради України

опубліковано 5 вер. 2016 р., 03:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 05:38 ]

Шановні спортсмени, тренери, фахівці в галузі фізичної культури і спорту!

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
    В цей святковий день щиро бажаємо всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.
    Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Броварщини.

Голова адміністрації                                                                             Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                             С.М.Гришко