Новини‎ > ‎Вітання‎ > ‎

Вітаємо!

опубліковано 5 груд. 2016 р., 00:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 груд. 2016 р., 00:17 ]

Шанoвні військовослужбовці!

Щирo вітаємо Вас із святoм – Днем Збрoйних Сил України!
    Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.
    У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.
    Упевнені, що навіть у найскладніших умовах вони не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України, гордістю її народу. Разом ми подолаємо зовнішню загрозу, що нависла над Батьківщиною, адже правда на нашому боці.
    Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою.
    Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам. Мирного неба над Україною.
    Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

З повагою

Голова адміністрації                                                                              Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                              С.М.Гришко

Шановні жителі району, депутати районної та місьцевих рад, члени виконавчих комітетів, активісти органів самоорганізації населення, працівники районної ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
    Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
    Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.
    Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу рад, а й члени виконавчих комітетів, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято стосується кожного жителя Броварщини, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого району, забезпеченні його життєдіяльності.
    Тому в цей день ми дякуємо всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш край кращим.
    Уклін і шана Вам за любов до рідного району, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Віримо, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашої рідної Броварщини.
    Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади міцного здоров`я, достатку і благополуччя.
    Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного району додають сили і наснаги!

З повагою

Голова адміністрації                                                                                              Голова районної ради
В.О.Сінько                                                                                                              С.М.Гришко