Новини‎ > ‎

Вітання для найчарівніших жінок Броварщини

опубліковано 5 бер. 2020 р., 06:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 бер. 2020 р., 22:31 ]

    З першим теплим подихом весни розквітають ніжні весняні квіти і разом з ними до нас приходить чудове свято – Міжнародний жіночий день.
    У цей березневий день прекрасна половина людства чекає кольорів, ніжності та подарунків.
    Традиційно, напередодні  жіночого свята, 05 березня 2020 року, у великій залі Броварської райдержадміністрації відбувся районний святковий захід. 


    Найщиріші, сердечні привітання із чудовим святом весни та любові, ніжності та краси пролунали від очільників Броварського району Миколи Клименка та Сергія Гришка. Вони побажали міцного здоров’я та достатку, злагоди та любові, щоб жінкам завжди посміхалася доля, здійснювалися їх найзаповітніші мрії.

 
 
    На святі також були присутні Почесні громадяни Броварського району, яким в знак шани і подяки, за їх плідну працю на ниві Броварщини, були вручені квіти. 
   Особливих слів та уваги заслуговують жінки, на долю яких випали важкі випробування – втрата найдорожчого. На жаль, вони віддали державі найцінніше – своїх рідних та близьких. В знак поваги, їх також привітали квітами. 

 

   Цього дня за сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня представницям жіноцтва району було вручено Почесні грамоти та Відзнаки голови Броварської районної державної адміністрації, Подяки та Знаки Пошани Броварської районної ради II та III ступенів, цінні подарунки та квіти. 

  
  
  
  
    Крім того, з нагоди свята, представниці жіночої статі отримали Почесні грамоти та Подяки Київської обласної ради. 


   Після завершення урочистої частини святковий та весняний настрій жінкам створили артисти комунального закладу «Броварський районний будинок культури».

 
  Comments