Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

опубліковано 9 лист. 2017 р., 04:49 Інформаційно-довідковий центр
    09 листопада 2017 року в будинку смт Калинівка відбулись святкові заходи присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.
    Працівників галузі культури привітали зі святом голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, депутат районної ради В.Є. Шульга.
    Як наголосив голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., Броварський район багатий на талановитих людей. Серед жителів району є колективи які мають звання «народний», «зразковий». Звання «Заслужені працівники культури» мають Стоцький Віталій Іванович – керівник народного колективу «Калиновий цвіт» та Кошелева Людмила Василівна – директор центру бібліотечної системи, звання Заслужена майстриня народної творчості України мають Федірко Ніна Іванівна, жителька смт В. Димерка, вишивальниця та Прокопенко Олександра Стефанівна , жителька с. Літки, ткаля.
    Кращих працівників галузі культури керівники району нагородили Почесними грамотами, Подяками та подарунками.
    Також відбулась урочиста церемонія нагородження кращих працівників галузі культури в 12 номінаціях - «Кришталевий кубок».