Віват переможцям фестивалю!

опубліковано 2 трав. 2018 р., 03:50 Інформаційно-довідковий центр

28-29 квітня 2018 року відбувся IX-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, який є відродженням республіканського фольклорного радіо - конкурсу, започаткованого в Україні у 1980 році, як безпосереднього носія фольклорних традицій нашого народу.

Протягом двох теплих яскравих днів дарували свої виступи жителям та гостям Пущі водиці кращі вокальні колективи України.

Приємно відзначити, що до цієї когорти долучились народний хор «Джерело» Калитянського селищного будинку культури та народний аматорській вокальний колектив «Калинонька» Великодимерського селищного будинку культури.

Колективи гідно виступили у конкурсній програмі та взяли участь у Гала-концерті фестивалю.

До останньої хвилини трималась інтрига – хто ж здобуде перемогу? І ось настала довгоочікувана хвилина, на сцені голова журі – заслужений працівник культури України Іван Синельников нагороджує керівників Ольгу Малицьку та Людмилу Настич.

Вітаємо учасників колективів та бажаємо нових здобутків, яскравих виступів.