В кафе «Оазис» відбулося святкування Дня людей з обмеженими можливостями

опубліковано 3 груд. 2012 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 груд. 2012 р., 00:51 ]
    30 листопада – у м.Бровари, кафе «Оазис», відбулося святкування Дня людей з обмеженими можливостями.
    На відзначенні Дня людей з обмеженими можливостями були присутні виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова,  виконуючий обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга, начальник управління праці та соціального захисту населення Л.П.Яіцька, 100 інвалідів Броварського району, представники Броварської міськрайонної організації Червоного Хреста України, місцеві засоби масової інформації.

30 листопада 2012 р.

Перед присутніми, з великою кількістю номерів, виступили естрадні колективи Броварського району, гумористи.
    Сільські та селищні голови привітали людей з обмеженими можливостями І групи інвалідності та інвалідів дитинства в кожному населеному пункті Броварського району і вручили їм продуктові набори.