В Красилівці відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченко

опубліковано 10 бер. 2016 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 бер. 2016 р., 23:58 ]

10 березня – в приміщенні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченко.
    В урочистостях взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришкозаступник голови районної ради А.В.Гоголіна, сільський голова с.Красилівка Р.Л. Нагібіна, депутат Красилівської сільської ради Ю.В.Сукач.
    Учні Красилівської школи цитували вірші та повісті видатного українського поета. Отець Василій освятив пам’ятник Т.Г.Шевченка та призвав присутніх дотримуватись заповідей видатного класика Української поезії.
    На завершення заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовців, що загинули захищаючи незалежність України на сході нашої держави.