Новини‎ > ‎

В Літочках відбулась акція «Зелений день»

опубліковано 21 жовт. 2013 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр
    19 жовтня – з ініціативи Голови Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненка та за підтримки Літочківського сільського голови О.В.Дасіка, іноземного підприємства «Кока-Кола Беверіджес Лімітет Україна» на околиці села Літочки відбулась акція «Зелений день» в якій взяв участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Кукшин. До акції приєднались депутати Літочківської сільської ради, учні старших класів Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, актив підприємства «Кока-кола Беверіджес Лімітет Україна». 
    На території джерела було висаджено близько 80 дерев берези, липи, клену. 

21 жовтня 2013 р.

- Сьогодні ми, активісти зеленої природи зібрались висадити дерева біля природного джерела, яке в минулому році за допомогою керівництва підприємства «Кока-Кола» біло відбудовано, облаштовано та висаджено навколо багато дерев. На жаль ці дерева були зламані незрозуміло з яких причин. Ми вирішили цієї осені обновити і висадити нові дерева. Ми вдячні організаторам і дітям, які взяли участь в цій акції. Ми впевнені, що тут буде зелений оазис - зауважив в своєму виступі виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Кукшин
    На завершення акції представники підприємства «Кока-Кола» пригощали своїми солодкими напоями. На згадку було проведено розіграш безпрограшної лотереї, де кожний учасник отримав сувенір.
Comments